Dla rodziny - Restauracja Łania

Przejdź do treści

Menu główne:

Oferta
    
DLA RODZINY

 
Restauracja Łania zlokalizowana jest w jednym z najpiękniejszych zakątków Parku Śląskiego, w sąsiedztwie plenerowej galerii rzeźb, Planetarium oraz malowniczego stawu. Restauracja szczyci się wieloletnią tradycją, sięgającą 1951 roku, kiedy to istniejącą tu leśniczówkę przekształcono w restaurację dostępną tylko dla prominentów i dygnitarzy.  Dzisiaj Łania stała się jednym z powszechnie znanych symboli Parku i cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem mieszkańców Śląska.

 
Od wielu lat specjalizujemy się w daniach kuchni myśliwskiej, śląskiej i staropolskiej, wielokrotnie nagradzanych w konkursach kulinarnych. Wyjątkowy smak serwowanych u nas potraw, oryginalny wystrój, miła i profesjonalna obsługa oraz bezpośredni kontakt z naturą sprawiają, że jest to miejsce, w którym doskonale czuje się każdy gość.

 
Otoczona zielenią Łania to wymarzone miejsce na uroczystości weselne, komunijne, bankiety, przyjęcia okolicznościowe, a także spotkania biznesowe, eventy i szkolenia ale przede wszystkim na rodzinne obiady i spotkania. Do dyspozycji gości jest również pawilon grillowy, gdzie organizowane są biesiady i przyjęcia plenerowe, połączone zimą z kuligiem.

 
Na terenie restauracji znajduje się bezpieczny plac zabaw dla dzieci i, co warte zauważenia, lokal jest przyjazny dla zwierząt, a ulubieńcy naszych gości zawsze mogą liczyć na miłe przyjęcie z poczęstunkiem.
Restauracja Łania
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego