Wesela - Restauracja Łania

Przejdź do treści

Menu główne:

Oferta
WESELE MARZEŃ

w Restauracji Łania – miejscu, które uwodzi elegancją i klasą. Klimatyczne wnętrza, piękny otaczający park stanowiący idealne tło do ceremonii ślubnej, smaczna i wykwintna kuchnia oraz profesjonalna i miła obsługa sprawią, iż ta uroczystość będzie niezaponianym wydarzeniem zarówno dla Pary Młodej oraz wszystkich Gości. Organizujemy wesela do 150 osób na poziomie dolnym i do 100 osób na piętrze. Jeśli zdecydują się Państwo na organizację wesela w dni tygodnia inne niż piątek, sobota i niedziela proponujemy rabat w wysokości 10%. Oferujemy różnorodne zestawy menu weselnego i dokładamy wszelkich starań aby zadowolić najbardziej wyrafinowane gusta naszych Gości.

W ramach organizacji wesela każda Para Młoda otrzymuje:
  • ceremoniał powitania Nowożeńców chlebem i solą,
  • ślubny wystrój sali i stołów,
  • możliwość wykonania sesji zdjęciowej zarówno we wnętrzach restauracji, jak również na zewnątrz – czyli w wyjątkowej i pięknej scenerii
Pomagamy w przygotowaniu układu stołów, kart menu, wizytówek, doborze odpowiedniej oprawy muzycznej, wyjątkowej dekoracji kwiatowej (możemy polecić florystkę, która wykona specjalnie na zamówienie inną, niż standardowa oprawę kwiatową). Ponadto oferujemy w ramach podziękowań dla Rodziców obdarowanie Ich eleganckim Voucherem, do wykorzystania w Restauracji Łania.
Nasza dewiza – aby ten dzień był najpiękniejszym i niezapomnianym w Waszym życiu.
Restauracja Łania
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego